Уряд Азарова “проштовхує” новий Житловий кодекс, відключаючи людям тепло?

Протягом практично цілого дня 01 грудня при 6-и, а то й 10-градусному морозі більша частина Києва не опалювалася.

“Новій столичній владі” знадобився цілий день, щоб нарешті пустити у помешкання киян тепло, проте і нині батареї більшості квартир лишаються “ледь теплими”.

Неспроможність Київської міськадміністрації забезпечити тепло в помешканнях киян з фінансової точки зору пояснюється “політичною” затримкою раніше запланованого на 15 жовтня півтораразового підвищення вартості опалення, зумовленого відповідним підвищенням ціни газу для підприємств теплокомуненерго.

Повну відповідальність за обидва рішення – підвищення ціни газу та “політичне блокування” невідворотно випливаючого з нього підвищення вартості гарячої води – несе особисто Прем’єр-міністр України Ніколай Азаров.

Прибутки від півтораразового адміністративного підвищення цін на газ на Україні отримують, в першу чергу, приватні акціонери РАТ “Газпром”, серед найкрупніших з яких називають Прем’єр-міністра Російської Федерації Владіміра Путіна.

“Політичною причиною” відключення тепла в помешканнях киян саме 01 грудня став провал намагань Міністра з питань житлово-комунального господарства Юрія Хіврича добитися внесення до порядку денного Верховної Ради Житлового кодексу, котрий передбачає відновлення пені та виселення людей із їхніх помешкань за “комунальні борги”, що сталось завдяки активним протестним діям громадськості, в тому числі профспілки “Народна солідарність”.

Паралельно влада розпочала цинічну кампанію в ЗМІ з приводу “багатомільярдних боргів” зубожілих громадян України за комунальні послуги.

Особливий цинізм дій чинної влади виявляється в тому, що від тепла було відключено “спальні масиви” столичних околиць (як Лівого, так і Правого берега Дніпра – Троєщина, Лісовий масив, Воскресенка, Оболонь, Куренівка, Виноградар тощо), в той час як на Печерську та в інших центральних районах батареї продовжують гріти непогано.

Єдиним виходом з катастрофічної ситуації, що склалась, Всеукраїнська профспілка “Народна солідарність” ваажає невідкладну відставку “економічного блоку” нинішнього Уряду, зокрема:

Прем’єр-міністра Ніколая Азарова, Віце-прем’єра Сергія Тігіпка, Міністра енергетики Юрія Бойка, Міністра ЖКХ Юрія Хіврича

та їхню заміну на адекватних керівників, здатних забезпечити наповнюваність бюджету з доходів “великого бізнесу”, який сконцентрував у своїх руках понад 80 % національних багатств країни, замість продовження “обдирання” простих громадян, з яких уже “нічого більше взяти”.

Профспілка закликає киян та інших українців приєднатися у четвер, 02 грудня, починаючи з 09.00 до акції протесту дрібних підприємців на Майдані Незалежності та біля будинку Адміністрації Президента України по вул. Банковій з вимогою негайної відставки урядовців, відповідальних за масове відключення тепла у Києві та інших містах України.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s