Відмова від сплати комунальних платежів – єдиний вихід для громадян!

Заява “Нафтогазу України” та прем’єра Азарова про призначене на квітень нове підвищення тарифів на газ для підприємств “житлово-комунальної сфери” засвідчує – розміри плати за комунальні послуги зростатимуть доти, доки громадяни будуть спроможні за них платити.

Сучасна влада України в особі призначеної президентом В.Януковичем “Національної комісії регулювання електроенергетики України” протягом останнього часу здійснює таке, що переходить всякі розумні межі, адміністративне підвищення цін на усі види комунальних послуг.

Це стрімке підвищення комунальних цін насправді не має жодного відношення до будь-якого покращення стану комунальних мереж, які повсюдно виходять з ладу через свою зношеність. Практично всі кошти від нього йдуть, через низку проміжних структур, компаніям – постачальникам газу та електроенергії, а найбільшою мірою – приватним власникам акцій АТ “Газпром”, імена яких офіційно не розголошуються.

Таким чином, влада представляє і захищає аж ніяк не інтереси обманутих рік тому нею виборців, а конкретні приватні інтереси своїх спонсорів.

Через “комунально-енергетичний насос” із українців висмоктуватимуть останні копійки аж доти, доки ми самі не покладемо цьому край. Не існує ніяких “економічно обгрунтованих тарифів”, якими нам постійно задурюють голову – є лише невгамовна жага деяких цілком конкретних осіб Москві, Донецьку та Києві здерти з кожного з нас у свої приватні кишені якнайбільше.

Для залякування людей приймаються все нові закони та постанови різних органів влади, які погрожують пенею за несплату та виселенням з квартир за борги. Нагнітання страху зробилось головним знаряддям політики державної влади в Україні по відношенню до її громадян.

Насправді не існує найменших формально-правових підстав для стягування з громадян в односторонньому порядку встановлених їм жеками рахунків: ніхто з нас ніколи не підписувався під своєю згодою сплачувати за цими цінами за опалення, гарячу воду чи будь-що інше.

Тому ми закликаємо: березень 2011 року має стати першим місяцем загальної відмови українців від оплати грабіжницьких платіжок із жеку!

Ми кажемо: “Пошліть їх всіх … у Москву!” Нічого не бійтесь і просто НЕ ПЛАТІТЬ!

Для отримання правової допомоги при спробі жеку вчиняти на вас будь-який тиск, а також для фізичного захисту від “відключальників” – телефонуйте у профспілку “Народна солідарність” за номерами 044 2298901, 067 5487728, 050 8004546.

Центральний координаційний комітет
ВП “Народна солідарність”

Advertisements

3 responses to “Відмова від сплати комунальних платежів – єдиний вихід для громадян!

  1. http://www.sivergrad.org.ua Сіверський інформаційний портал

  2. Вся ця “партія” ПР – зграя іноземних (московських) провокаторів, що захопила владу в державі. Про це опосередковано свідчить вся їхня політика , як внутрішня, так і зовнішня і протести громадян України, економічний стан країни та більшості її громадян. А корупція «під дахом» державних структур цвіте і пахне.

  3. ПОВНІСТЮ ПІДТРИМУЮ – ЄДИНИЙ СПОСІБ СТРИМАТИ ТАРИФИ – БОЙКОТ ПЛАТЕЖАМ!
    НАСТУПНИЙ ЕТАП – СУДОВІ ПОЗОВИ І ЗАЯВИ ПРО ЗЛОЧИН З ВИМОГОЮ ПРИТЯГНУТИ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ОРГАНІЗАТОРІВ ШТУЧНОГО ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ ТА ПЕРЕРАХУНОК ЗАВИЩЕНИХ ТАРИФІВ!
    АДЖЕ МЕТА ЗАВИЩЕНИХ ТАРИФІВ – ВИСЕЛЕННЯ ЛЮДЕЙ ІЗ КВАРТИР!

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s