Учасник акції протесту спростовує міністерську брехню…

М.І.Алаторцев

Під час акції “Пікет порожніх кастрюль”, яка проводилася 17 березня 2011 року з ініціативи Первинної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки “Народна солідарність” Публічного акціонерного товариства “Київпроект” біля будинку Міністерства соціальної політики в Києві заступник Міністра В’ячеслав Коломієць без будь-яких доказів заявив журналістам, що дана акція має політичний характер, а не спрямовується на захист людей.

В зв’язку з цим, один із учасників акції, архітектор Максим Алаторцев, направив на ім’я віце-прем’єра та міністра С.Тігіпка письмову заяву, в якій розповідає про справжні причини своєї участі в акції.

Протягом трьох років М.Алаторцев працював у Дочірньому підприємстві “Інститут “Київжитлопроект” нинішнього Публічного акціонерного товариства “Київпроект” на посаді архітектора спочатку 2-ої, а потім – і 1-ої категорії. За ці роки його прийняття на роботу офіційно оформлене не було, запис про нього у трудову книжку не внесений.

Робота Алаторцева оформлювалась під прикриттям явно фіктивних щомісяця поновлюваних “договорів підряду”, які попри свою назву за змістом предбачали зовсім не виконання якихось конкретно визначених робіт, а звичайну працю в режимі восмигодинного робочого дня за графіком роботи Інституту. Внаслідок цього Максим не користувався соціальним страхуванням, не мав права на оплачувану відпустку та лікарняні.

Після тривалих зусиль добитися від керівниці Інституту Н.І.Родічкіної свого офіційного оформлення на роботі Максим через профспілку звернувся до підпорядкованої Міністерству соціальної політики Київської територіальної державної інспекції праці, після чого… був негайно звільнений без оплати останнього місяця своєї роботи.

Зараз, в зв’язку з відсутністю в трудовій книжці запису про три останні роки праці, він не має змоги ані влаштуватися на нову роботу, ані оформити собі допомогу із безробіття.

У своїй заяві, яку можна переглянути тут, М.Алаторцев вимагає від С.Тігіпка, як міністра, адекватних дій щодо відновлення своїх порушених трудових прав, а також прав інших членів трудового колективу, де всупереч формально встановленим окладам фактична заробітна плата кваліфікованих архітекторів та конструкторів за останні пів року становить лише близько… однієї тисячі гривень на місяць.

Пр цьому, з серпня по грудень 2010 року, до втручання профспілки “Народна солідарність”, навіть така зарплата, близька до встановленого мінімуму, не виплачувалася взагалі…

Advertisements

2 responses to “Учасник акції протесту спростовує міністерську брехню…

  1. Пінгбек: Профспілка вимагає притягти до кримінальної відповідальності керивництво ДП “Київжитлопроект” Публічного акціонерного товариства “Ки

  2. Пінгбек: Профспілка вимагає притягти до кримінальної відповідальності керивництво ДП “Київжитлопроект” Публічного акціонерного товариства “Ки

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s