Кияни відмовились збагачувати анонімних власників АТ “Газпром”

Мешканці 15 квартир будинку по вул. Західній 1/6 у місті Києві, яка обслуговується відомчим ЖЕКом ВО “Київприлад”, направила главі КМДА Олександру Попову та керівнику заводу колективне звернення, в якому повідомляють про свою відмову сплачувати комунальні платежі за новими тарифами до моменту надання їм офіційного фінансово-економічного обґрунтування їхніх нових розмірів та укладення належно оформлених договорів про надання комунальних послуг.

Таким чином вони відреагували на звернення Центрального координаційного комітету Всеукраїнської профспілки “Народна солідарність” про бойкот здирницьких комунальних платежів та відсутність офіційного реагування на їхнє попереднє звернення від 31 січня 2011 року. Представниками учасників акції протесту для контактів із владою та журналістами визначені один з мешканців будинку, Михайло Іванович Зятик, та голова ЦКК ВП “Народна солідарність” Олексій Кляшторний.

М.І.Зятик

Збір підписів триває, до акції приєднуються нові учасники. “Ініціатива бойкоту “комунально-енергетичного грабунку” неодмінно поширюватиметься, ” – заявляють її ініціатори…

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s