Профспілка вимагає притягти до кримінальної відповідальності керивництво Інституту “Київжитлопроект” ПАТ “Київпроект”

Сьогодні Всеукраїнська профспілка “Народна солідарність” звернулася до Генеральної Прокуратури України із заявою про притягнення до кримінальної відповідальності директорки ДП “Київжитлопроект” ПАТ “Київпроект” Наталі Родичкіної та її заступника Василя Сущика за сукупністю статей Кримінального кодексу України: 172 – “Грубе порушення законодавства про працю”, 173 – “Грубе порушення угоди про працю”, 175 – “Невиплата заробітної плати, стипендії, пенсії… та 170 – “Перешкоджання законній діяльності професійних спілок, політичних партій, громадських організацій”…

Про “наїзд”  керівництва “Київпроекту” на профспілку та сучасну ситуацію на данному підприємстві дивіться, будь ласка, на відео тут:


Більше інформації про свідоме знищення “Київпроекту” його “ефективним приватним власником”, яке нині, на жаль, близиться до завершення при повній байдужості державних органів, покликаних захищати законні інтереси трудівників підприємства, дивіться на сайті ВП “Народна солідарність” тут:

Перший український “пікет порожніх кастрюль”

та Учасник акції протесту спростовує міністерську брехню…

Advertisements

One response to “Профспілка вимагає притягти до кримінальної відповідальності керивництво Інституту “Київжитлопроект” ПАТ “Київпроект”

  1. Ці одновласники-злочинці-приватизатори все роблять на шкоду Україні та її громадянам. Мета прозора: працівників розігнати, майно перепродати, а самим з капіталами зникнути за кордоном. ГПУ до роботи, якщо воно українське. Годі спати, та гаранта вказівок чекати !!! Не тягніть Україну до кривавої бойні, бо лихо вам буде !

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s