Суди, прокуратуру, “правоохоронні органи” – під Народний Контроль!

Починаючи з 27 жовтня 2011 року щоранку з 09.00 до 11.00 під офісом Генеральної Прокуратури України по вул. Різницькій у Києві віднині чергують активісти Руху За Народовладдя в Україні та Всеукраїнської профспілки «Народна солідарність». Даний захід проводиться в рамках Всеукраїнської безстрокової народної кампанії проти судового свавілля та безпредєлу «правоохоронців».

В ході Акції представники РЗНвУ та ВПНС «беруть під народний контроль» звернення, котрі направляються до Генеральної Прокуратури України «ходоками» з різних регіонів, які зіткнулися з цілковитою байдужістю, бездіяльністю, корупцією та прямою злочинністю «правоохоронних органів» та судової влади.

Ці матеріали передаватимуться народним депутатам України з різних фракцій для подальшого направлення з відповідними депутатськими зверненнями безпосередньо до Президента В.Ф.Януковича, котрий, як відомо, обіцяв українському народові «почути всіх».

Акція відновилася попри міліцейсько-судові репресії супроти її організаторів.

Про незаконне придушення київською міліцією першої спроби протестуючих розбити біля Генпрокуратури намети 12 жовтня 2011 р. див. тут: http://5.ua/newsline/232/0/82900/

Інформацію про відомі Вам факти нереагування органів прокуратури та міліції на очевидні порушення прав громадян та повідомлення про злочини (як і будь-які пропозиції про співпрацю в рамках Всеукраїнської безстрокової народної кампанії проти судового свавілля та безпредєлу «правоохоронців») можна надсилати за електронною адресою ccc@narsolidarnist.org.ua, narodovladdia@gmail.com або за телефонами 044 2291167, 067 5487728, 050 8004546, 063 5632428.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Advertisements

3 responses to “Суди, прокуратуру, “правоохоронні органи” – під Народний Контроль!

  1. You’ve impsreesd us all with that posting!

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s