Влада провокує шахтарів на бунт?

Адміністрація шахт “Должанская капитальная” і “Красный партизан” міста Свердловська Луганської області намагається незаконно звільнити робітничих активістів, які взяли участь в організації масової акції народного гніву в обласному центрі. Незалежна профспілка готує у відповідь нові заходи протесту. ВП “Народна солідарність” заявляє про свою підтримку дій луганських побратимів.

Мітинг трудящих, який відбувся у Луганську 03 листопада, зібравши близько 2 тис. учасників, став найкрупнішою протестною акцією в цьому зазвичай “провінційно-тихому” регіоні за останній час.

Разом з гірниками на площу перед облдержадміністрацією вийшли “чорнобильці”, “афганці” та інші обікрадені нинішнім владним режимом та буржуазною олігархією трудівники.

Налякана влада відповіла незаконними репресіями, які здійснюються руками адміністрації шахт.

У відповідь Конфедерація вільних профспілок Луганської області оголосила про свою готовність до рішучих дій на захист членів незалежної профспілки, з їхнім можливим перенесенням до Києва.

ВП “Народна солідарність” заявила про готовність підтримати приїзд до столиці луганських гірників. Більше – на блозі голови правління Спілки обєднань громадян “Трудовий Рух “Солідарність” Костянтина Ільченка.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s