Селяни йдуть на Кабмін!

У п’ятницю, 02 грудня 2011 року, близько 300 обезземелених селян Київо-Святошинського району Київської області, працівників та пенсіонерів державного Агрокомбінату “Пуща-Водиця”, їхніх родичів та працівників соціальної сфери села, пікетуватимуть будинок Кабінету Міністрів у місті Києві – інформує Незалежна громадська рада з питань земельної політики в Україні.

Вимогами учасників акції є:
1) звільнення новопризначеного в. о. генерального директора Агрокомбінату “Пуща-Водиця” Федора Судницина;
2) припинення незаконного втручання роботодавця в життя діючих на підприємстві профспілкових організацій;
3) чесне розпаювання земель Агрокомбінату.

Попередня директорка Агрокомбінату “Пуща-Водиця”, Лариса Усаченко, була звільнена із займаної посади в зв’язку з минулою хвилею селянських виступів проти її “безпредєльницьких” дій з руйнування підприємства, зумисного нищення його матеріально-технічної бази та масового звільнення працівників.

Поштовхом до проведення чергової серії акцій протесту мешканців навколокиївських сіл стала організація в.о. директора Комбінату Ф.Суднициним фарсу з проведення нібито “звітно-виборчих зборів” місцевого осередку Профспілки працівників агропромислового комплексу України, метою якого є забезпечення існування на підприємстві “ручної” профспілкової організації, котра здійснювала б імітацію схвалення самими працівниками постійних скорочень їхньої чисельності та роздачі земель підприємства стороннім особам.

“Після пікетування Мінагрополітики, яке відбулося у середу, міністерські чиновники утворили якусь “комісію” з невизначеними повноваженнями та статусом, котра явно лише “забалакує” справу, в той час як безпредєльницькі дії виконувача обов’язків директора тривають,” – коментує ситуацію член ЦКК ВП “Народна солідарність” Олександр Дробіков.

Більше інформації та фотозвіт про попереджувальну акцію, яка пройшла 30.11.11 біля будинку Мінагрополітики на Хрещатику – тут:

Advertisements

One response to “Селяни йдуть на Кабмін!

  1. Пінгбек: 16 тепличниць поновлені на роботі при сприянні Центру правової допомоги Демократичних профспілок України | Профспілка "Народна солідарн

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s