“Виборчий фронт” сьогодні найважливіший

“Від нашої з вами активності у боротьбі проти ухвалення нового Трудового Кодексу, від кількості дискусій, які розкриватимуть громадянам правду про те беззаконня, що пропонується зараз в якості закону, залежить ймовірність ухвалення цього антинародного законодавства”, – заявив Олексій Кляшторний, голова ЦКК профспілки «Народна солідарність», виступаючи на Радіо “Ера”.

“Не дати на виборах у жовтні цього року жодного голосу Партії Регіонів та їхнім політичним сателітам, які запроваджують на Україні “новітній феодалізм” – ось кращий засіб назавжди викинути у смітник цей “Кодекс Рабовласника”, – уважає лідер ВПНС.

Ніякої надії на принципову позицію в цьому питанні Федерації профспілок України та інших пост-комуністичних профспілок наразі абсолютно нема: після відставки Василя Хари його призначений владою наступник – вчорашній уже пенсіонер Юрій Кулик – зумів далеко перевершити свого попередника, перетворивши т. зв. “переговорний процес між профспілками й роботодавцями з приводу нового трудового законодавства” на цілковитий фарс.

ФПУ, в особі Ю.Кулика, від імені нібито українських трудящих погодилась на те, щоб власники підприємств не повинні були більше бодай формально узгоджувати з профспілками “питання розірвання трудових договорів, системи стимулювання та перегляду норм праці, тривалості робочого дня” і так далі.

“Представник трудящих” Ю.Кулик плазує перед “головним роботодавцем України” – повноважним представником переховуючогося в Ізраїлі міжнародного кримінального “авторитета” Семена Могилевича, якого розшукує Інтерпол.

Навіщо тоді взагалі потрібні такі “профспілки”, які нікого не в змозі захистити та ні на що не впливають? Аби служити зараз новим приватним власникам – позбавленим совісті безбожним олігархам – так само запопадливо, як колись анти-людському комуністичному режиму?..

СЬОГОДНІ, в рік парламентських виборів, ситуація складається так, що в само порятунку трудящих українців найбільше “важить” саме “політична складова”. Розчарування від партій т. зв. “опозиції”, яка постійно доводить свою нездатність та небажання організувати народ на повалення нелегітимного режиму особистої влади В.Януковича, не повинно стати на заваді тому, щоб восени українські трудящі у якнайбільшій кількості прийшли до виборчих скриньок та віддали свої голоси виключно за кандидатів, які публічно заприсягнуть не пропустити рабовласницький Кодекс.

Повністю інтерв’ю О.Кляшторного в передачі “Ранковий іспит” слухайте, будь ласка, тут.

PS Серед політичних сил, які послідовно відкидають “Кодекс Рабовласника” та ведуть протии нього системну політичну боротьбу (наразі, за стінами Парламенту) – такі партії як Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, Соціалістична партія України та інші.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s