Трудівники Маріуполя вчилися ефективно відстоювати свої права

Азовстальці

11 червня 2016 в Будинку культури «Молодіжний» міста Маріуполя успішно пройшов семінар «Організація профспілкової діяльности, трудове законодавство і соціальний діалог», ведучим якого був голова ЦКК Всеукраїнської профспілки «Народна Солідарність» Олексій Кляшторний.

У семінарі взяли участь близько 30 активістів ВП «Народна солідарність», інших демократичних профспілок міста і просто зацікавлених працівників таких підприємств міста, як металургійні комбінати «Азовсталь» та «ім.Ілліча», Морського порту, Міськводоканалу та інших.

Розглядалися питання, що найбільше турбують зараз трудівників не лише Маріуполя, але й усієї країни: безпека праці, підвищення заробітної плати, конфлікти з безпосереднім начальством, питання участі профспілкових лідерів в переговорному процесі, протидії маніпуляціям працівниками з боку адміністрацій підприємств, різні аспекти мотивації профспілкового членства.

Декілька робітників, які вже раніше принципово вийшли з профспілки, підконтрольної власнику комбінатів, за результатом семінару зробили свій остаточний вибір на користь членства у незалежній профспілці, безпосередньо після завершення навчання написавши заяви на вступ до ВП «Народна солідарність».

На світлині: голова ЦКК ВП «НС» Олексій Кляшторний та голова профкому Маріупольської ППО ВП «НС» №141-2 Вiкторiя Прiдущенко в офісі первинної профспілкової організації з робітниками – розливниками конвертерного цеху МК «Азовсталь», які приєдналися до Профспілки…

PS Короткий але інформативний відеозвіт про семінар можна подивитися тут: https://youtu.be/EkI_jKSKJx0

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s